فاکینگ روزت بخیر.

مردی دائم الخمر و خوش زبانی که هر روز سر چهارراه روبروی استارباکس گدایی میکرد امروز هیچکدام از جملات روزهای قبلش، مثل روز بخیر زیبا پول خرد داری؟ یا ظهر بخیر برای ناهار تشریف می برید، منم‌ دعوت می‌کنی؟ می‌شه لطفا یک بدون شیر ولی پر شکر برای من بگیری؟  را تکرار نمیکرد. امروز جای تمام آن جملات هر چند ثانیه یکبار بلند داد میزد FUCK.

انگار امروز چیزی طلب نمی‌کرد، چیزی نمی‌خواست ، برای یکروز نه محتاج قهوه بی‌شیر پرشکر آن رهگذر عجولی بود که روی کفشهای چرمیش گالش نارنجی کشیده و نه ممنون بابت بیست و پنج سنتی مرد جوانی که معلوم بود کیف پولش جایی برای سکه‌ها ندارد. حتی منتظر سخاوت پنج دلاری من هم نبود. انگار ناگهان به عمق کثافت زندگی پی برده بود و میدانست هیچ پنج دلاری این کثافت را درست نمیکند. صدایش تا آنطرف چهارراه هم می آمد.

فآک

فآک

فآک

فآک

نمی‌دانم چرا یاد فیلمی از تظاهرات روز اول زیر پل کالج افتادم. آنجا که انگار آدمها از شعار، از خواستن و حتی از نخواستن‌ تهی شده بودند و فقط داد می زدند.

بی‌شرف

بی شرف

بی شرف

بی شرف

این نوشته در دسته‌بندی نشده ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

4 پاسخ به فاکینگ روزت بخیر.

 1. X-Virus می‌گوید:

  خوب اصولاً دیدی ما چه میکشیم؟ فکر نکنی من پلچه خارج نشینا مخصوصاً کانادا نشینها رو میگیرم رو وب با امثال تو هست. لذا خودت میدونی و نیاز به توضیح نداره که فعلاً به امثال تو گیر ندادم آیدا بانو لاکن میدونی که به خیلی از همکارات پیچیدم روی نت! تو یه فرق بزرگ داری و اون اینه که برای کسی نسخه نمیپیچی و به خودت دروغ نمیگی و خواننده ر یا شنونده رو احمق فرض نمیکنی. لااقل من که تاحالا ندیدم! لذا بدون اگر ایران بودی یا من کانادا بودم و از نزدیک منو میشناختی دوستای خیلی خوبی بودیم برای هم. اصولاً دختر احمق زیاد هست اما من تورو داخلشون نمیدونم. البته صفورا صفوی و خواهرشم دخترای با شعوری هستن تا اووجایی که من دیدم از نوشته هاشون و شعراشون لاکن بدون که جزو آدمای حسابی این مملکتی به قول کامبیز حسینی که فعلا باهاش حرف نمیزنم و کلن یکم به پرو پاش هم میپیچم! لاکن زیبا! شما سالها ایران نبودی و نمیدونی ما با چه موجودات کثیف و حقیر و پستی در طی روز باید سر و کار داشته باشیم! موجودات کثیفی که خیلی از همون کانادا نشینها دارن ساپورتشون میکنن! کثافتهایی که اگر املاکشون رو برات فیلم بگیرم و بفرستم بعد خود یارو رو از نزدیک ببینی و باهاش صحبت کنی میفهمی که که چه موجود هرزه ای هست و چه انگلیه! خیلیاشون هم الان یا بریتانیا هستن یا کانادا هستن که من از نزدیک میشناسمشون و از اینکه غالب خارج نشینها پس گرده آن کار دگر میکنن که از این اوباش نون در بیارن شاکی هستم و اونارو پست تر و حقیرتر از این عاغازاده ها میدونم! اینجا مفهوم کثافت و تعفن و رذالت رو با سلول سلول بدنت درک میکنی و میفهمی که چقدر دولت ایالات متحده پست و دروغگو هست و همینطور اوباش وو عمله های ایرانیش که چون یارو باباش تریلیاردر هست در ایران و ۴۰ درصد بازار روسری ایران دست بابای طرف هست به طرف اقامت میده و بعد یک زبالهرکه خودت میدونی کیه میاد برای ما عربده کشی درمورد حجاب اجباری میکنه اما این هرزهها رو رسوا نمیکنه پیش همون پومپیوس پوفیوز و بهشون دروغ میگه! خودت میدونی چی میگم بانو لذا از من توقع ادب درمقابل یکسری زباله نداشته باش! میدونم ازمن بدت میاد تا ۲ کتر بالای قد ۱۶۰سانتیت لاکن هرچقدرم از من بدت بیاد من مثل سریش بهت چسبیدم چون نوشته هات رو دوست دارم!

 2. X-Virus می‌گوید:

  و ختم کلام رو هم برات بذارم. درمورد مجرای این هواپیما اصولا نفس عمل برای من مهم بود و زدن هواپیمای مسافری و اگرنه فکر نکن برای نن دانشجویی که ماهی ۱۲۰۰۰ پوند ددی جانش براش میفرسته لندن مهم بوده! تو سر غورباقه بزنی دکترا داره این روزا اما چنتاشون لایق هستن و ارزش دارن؟ این مهم هست لذا در پست قبلیت هم اشاره کردی که آدما رو با مدرکشون و یا شیک پوشیشون نباید قضاوت کرد! کسی که ددی جانش براش بیشتر از حقوق تونی بلر خرجی ماهیانه دانشگاه میفرستاد کلن میدونی از نظر من در چه حده و چیکاره هست لاکن خبرگذاری های اروپایی به این افراد میدون میدن و اینارو فرهیخته میدونن لذا ازشون بدم میاد دلیلش اینه زیبا. و اینکه زیبا با خوشگل فرق داره درفرهنگ لغات من. زیبا یعنی کسی که فکر قشنگی داره. خوشگل که مثل….. ریخته تو خیابون و میتونی با بیل جمع کنی بریزی پشت وانت!

 3. رضا بهمنی می‌گوید:

  خوندن نظر اول بیشتر از خوندن داستان طول کشید
  حس من اینه که خانم احدیانی از حس ماها که تو ایران هستیم زیاد دور نیست(عموماً و اکثراً).

 4. ترانه می‌گوید:

  آیدا جان مثل همیشه زیبا و عمیق. و چقدر خشم وکینه توی اون کامنت اول جمع شده.. ترسناکه واقعا.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *